Witaj!

Nazywam się Joanna Zubkow i nigdy nie sądziłam, że będę pisać bloga, publikować cokolwiek w internecie. Komputera nie lubię za bardzo, używam jak muszę, nie wiem jak obsługiwać Tweeter’a, instagram i mam poważne zaległości i wręcz organoleptyczną niechęć do publikowania na facebook’u. Mentalnie bliżej mi zatem do XIX-wiecznego skryby niż do bloggera, ale jak to mawiają trzeba iść z duchem czasu, więc oto jestem!

Strona ta powstała w wyniku pewnej zmiany w moim życiu – rzuciłam pracę w dużej warszawskiej korporacji i ruszam w trasę! Mam nadzieję, że pozwoli mi ona na bieżąco informować znajomych, co się ze mną dzieje, da radość dzielenia się migawkami z podróży. A później… to się jeszcze okaże. Na pewno będzie ciekawie!

Fotografia to moja pasja i pewnie dużo przestrzeni poświęcę tu właśnie zdjęciom, ale nie będę też stroniła od dzielenia się wrażeniami z podróży – małych i dużych! Podróż, nawet, jeśli niewielka, za róg swojego podwórka, może być zawsze przygodą i do takiego spojrzenia na rzeczywistość będę Was tu zachęcać.